Na Legii, oprócz stadionu który ma być gotowy na Zagłębie, budują też zaplecze treningowe:
2 pełno wymiarowe boiska, jedno ze sztuczną nawierzchnią, drugi naturalne, ale podgrzewane. Obydwa ze sztucznym oświetleniem.
Trzeba ze smutkiem przyznać, że jeśli chodzi o baze treningową, to spadamy coraz niżej w lidze...