Wyświetl pojedynczy post
GajowyDrwal
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: z lasu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2047
Stary 19.03.2011, 13:32
Na Legii, oprócz stadionu który ma być gotowy na Zagłębie, budują też zaplecze treningowe:



2 pełno wymiarowe boiska, jedno ze sztuczną nawierzchnią, drugi naturalne, ale podgrzewane. Obydwa ze sztucznym oświetleniem.

Trzeba ze smutkiem przyznać, że jeśli chodzi o baze treningową, to spadamy coraz niżej w lidze...
Odpowiedz cytując