|
Rzeczywiście, Jaliens gra bardzo słabo. Nie skacze do piłek, nie jest agresywny, jest chucherkiem, nie myśli na boisku, źle się ustawia, nie trzyma linii spalonego, nie dyryguje obroną, wdaje się w dziwne kiwki, wykopuje długie piłki bez żadnego pomysłu do przodu. Junior po prostu.
|