Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9966
Stary 19.03.2011, 13:15
Rzeczywiście, Jaliens gra bardzo słabo. Nie skacze do piłek, nie jest agresywny, jest chucherkiem, nie myśli na boisku, źle się ustawia, nie trzyma linii spalonego, nie dyryguje obroną, wdaje się w dziwne kiwki, wykopuje długie piłki bez żadnego pomysłu do przodu. Junior po prostu.
Odpowiedz cytując