martonas napisał(a):

|
Miałem podyskutować z twoim postem ale potem sobie przypomniałem że to ty twierdziłeś że Jaliens zawalił drugą bramkę nie skacząc do piłki i stwierdziłem że cokolwiek bym nie napisał to ty i tak będziesz wiedział swoje...
|
Grał w Holandii, powinien skakać lepiej niż Michael Jordan.
Coś czuję, że jego krytycy jeszcze się z nim przeproszą. Po Cleberze i Marcelo też na początku jechali, a każdy bardziej rozgarnięty widział, że będzie z nich pożytek.