Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9960
Stary 19.03.2011, 11:39
martonas napisał(a):Wyświetl post
Miałem podyskutować z twoim postem ale potem sobie przypomniałem że to ty twierdziłeś że Jaliens zawalił drugą bramkę nie skacząc do piłki i stwierdziłem że cokolwiek bym nie napisał to ty i tak będziesz wiedział swoje...
Grał w Holandii, powinien skakać lepiej niż Michael Jordan.

Coś czuję, że jego krytycy jeszcze się z nim przeproszą. Po Cleberze i Marcelo też na początku jechali, a każdy bardziej rozgarnięty widział, że będzie z nich pożytek.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując