Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12173
Stary 19.03.2011, 10:45
P.e.c.h napisał(a):Wyświetl post
Jak się już padło i się nie ma co powiedzieć to się mówi "pomijając fakt"


tu mamy za to mistrza kaligrafii i wszystko jest pięknie napisane ""
Oho bedzie nowa wojna Polsko-Polska tym razem o charakter pisma .Generalnie mam to gdzies jak napisał Kaczynski a jak Bronek ,ale jak ktoś tak bazgrze to niech sie nie dziwi ,ze 1 wyraz można odczytać na trzy sposoby