P.e.c.h napisał(a):

Jak się już padło i się nie ma co powiedzieć to się mówi "pomijając fakt"
tu mamy za to mistrza kaligrafii i wszystko jest pięknie napisane " "
|
Oho bedzie nowa wojna Polsko-Polska tym razem o charakter pisma .Generalnie mam to gdzies jak napisał Kaczynski a jak Bronek ,ale jak ktoś tak bazgrze to niech sie nie dziwi ,ze 1 wyraz można odczytać na trzy sposoby