Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
12170
19.03.2011, 10:25
Manson33
napisał(a):
Proponuję raczej pobudkę dla umysłu.
Wiara w Super Express i opinie jego ekspertów bywa szkodliwa.
http://mediowo.salon24.pl/288470,kac...orowski-klamia
http://www.niepoprawni.pl/blog/961/n...j-kaczynskiego
Pomijając fakt czy był "obiat" ,ta cała notka to jakieś bazgroły ,które ciężko odczytać,chyba dzieci w zerówce piszą wyraźniej od Kaczyńskiego
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82