Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12160
Stary 18.03.2011, 23:01
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
1) traktowanie wybiórcze religii jest śmieszne. najpierw w postulatach piszecie że chcecie chronić katolicką Polskę a później Ty tutaj że nie musicie się z KK zgadzać. coś mi tu pachnie niekonsekwencją. albo jesteś Katolikiem albo nie.
Czy to jest niewybaczalne i pójdziemy do piekła ? to TY powinieneś wiedzieć bo to w waszej partii są takie postulaty odnoszące się do KK.
sam napisałeś: 95% katolików więc wiadomo że ta religia jest Naszą i trzeba o Nią walczyć. to co chcesz walczyć o coś z czym się nie zgadzasz?
2) jeżeli mamy dobrze wyszkolonego chłopa i babę to oboje powinni służyć ojczyźnie. KONIEC KROPKA! jakim prawem zamierzacie pozbawiać kobiety poświęcenia za kraj!
3) skoro tak twierdzisz...
4) To też jest jakiś pomysł (podobnie jak podwojenie funduszy na armię). Dlaczego zamiast stawić na nowe technologie chcecie przeznaczać pieniądze na wojsko?
5) A jak powstanie nowa lewica? to co też będziecie ją miażdżyć? bo się nie spodoba JKM?
6) Idealistyczny był też komunizm...
1) Widze że musze łopatologicznie : Jesteś kibicem Wisły , ale nie zgadzasz sie z tezami trenera , powiem wiecej - nie lubisz go i chcesz aby odszedł. W takim wypadku jesteś za Wisłą czy nie? Człowiek racjonalny może krytykować(różnić sie z nim,tym) kogoś kogo kocha lub coś w co wierzy to chyba oczywste...
2) Jak sie na froncie spotkają chłop i baba w tym konkretnym przykładzie to kto wygra?Dlatego właśnie mężczyzna "chodzi na polowania" i służy w wojsku bo sprawdza sie w tym lepiej a kobieta rodzi dzieci i zajmuje sie domem bo jest w tym lepsza .Wyjątki potwierdzają regułę!
4)Kiedy nastąpił najwiekszy skok cywilizacyjny na świecie jeśli chodzi o technologie? Podczas II WŚ i zaraza po niej ? Co za dziwny zbieg okoliczności
5) Jaka nowa lewica?Ze Szczuką i Napieralskim? Czerwonych trzeba miażdzyć zawsze i wszędzie!
6) A Ty dalej swoje


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru