Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9954
Stary 18.03.2011, 22:23
mic napisał(a):Wyświetl post
Jaliens popisywal sie juz w obu meczach z Podbeskidziem czy Arka, gdzie kazdy robil z nim co tylko chcial. Ja dziekuje, wole Bunoze
Ja tez wole Bunoze od Jaliensa ,powinien grac razem z Chavezem
Odpowiedz cytując