Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9559
Stary 18.03.2011, 22:11
Szkoda tylko, że nasi nie zagrali tak w Bielsku jak dzisiaj Ruch. Za to Podbeskidzie podeszło do tego spotkania jak Ruch do derbów bo mieli świadomość, że to coś więcej niż tylko zwykłe spotkanie.
Odpowiedz cytując