Ruch sie oslabil i mial wachac dol tabeli. Owszem, moze ale na derby sie spieli. To co zrobil Malinowski to po prostu mistrzostwo. Chlopak zaliczyl cudowny moim zdaniem strzal.
Brawo Ruch. Oslabiony, a jednak silny

Olali PP i slusznie bo liga dla nich wazniejsza.