Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9556
Stary 18.03.2011, 22:04
Ruch sie oslabil i mial wachac dol tabeli. Owszem, moze ale na derby sie spieli. To co zrobil Malinowski to po prostu mistrzostwo. Chlopak zaliczyl cudowny moim zdaniem strzal.
Brawo Ruch. Oslabiony, a jednak silny Olali PP i slusznie bo liga dla nich wazniejsza.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując