Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AmaDeo_Krk_
Junior Member
Od: 11.2009
Offline
#
9551
18.03.2011, 21:46
ja nie wiem czemu nie przełozyli meczu w Chorzowie , w takich warunkach nie ma sensu grac, ten mecz to w koncu klasyk ligowy a nie jakis 2ligowy pojedynek zespołow srodka tabeli ;/
AmaDeo_Krk_
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AmaDeo_Krk_
Znajdź inne posty napisane przez AmaDeo_Krk_