Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AmaDeo_Krk_
Junior Member
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9551
Stary 18.03.2011, 21:46
ja nie wiem czemu nie przełozyli meczu w Chorzowie , w takich warunkach nie ma sensu grac, ten mecz to w koncu klasyk ligowy a nie jakis 2ligowy pojedynek zespołow srodka tabeli ;/
Odpowiedz cytując