|
O czym ty piszesz? Sprowadziles postulat "Odrzucamy jakąkolwiek ingerencję rządów w wolny rynek" do interwencji w razie kryzysu, a tymczasem tutaj chodzi o cos zupelnie innego. O codziennosc, wszelkie regulacje. Przyklady skrajne i pierwsze z brzegu - cukier dzisiaj i handel limitami emisji CO2.
To samo przy zwiekszeniu wydatkow na wojsko i policje. Uczepiles sie ze armie mamy zacofana, no i? Tutaj chodzi o JAKAKOLWIEK armie bo na dzisiaj nie mamy zadnej, ale przede wszystkim o policje i zwiekszenie bezpieczenstwa obywateli. Dzis policja zajmuje sie tylko sciganiem piratow drogowych i zle parkujacych zamiast pilnowac porzadku bo to im sie oplaca i nie ponosza ryzyka za gowniane pensje.
Kowalski nudzisz juz z naduzywaniem ikonek smiechowych. Poza tym, smiejesz sie z wlasnych "zartow", gratuluje.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 18.03.2011 o godz. 21:40.
|