Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12146
Stary 18.03.2011, 20:01
Marszałek prośba wytłumacz mi jak to jest: (pytania jak najbardziej serio)
-MY jako partia Prawicy mamy bronić praw ludzi wierzących - a pod koniec napisał że chce kary śmierci co jest niezgodne z Kościołem.
- kobiety mogą w nim pełnić wyłącznie funkcje sanitarne – w żadnym wypadku nie mogą walczyć z bronią w ręku.- to jak to jest? odpukać nadejdzie jakieś zagrożenie a kobiety nawet te które by chciały walczyć nie będą mogły?
- jakiegokolwiek ograniczania praw innych wyznań wywodzących się z Pisma Świętego.- czyli już Muzułmanów będzie ograniczał?
-Dbać będziemy o wojsko, policję i służby specjalne. Wydatki na ten cel chcemy zwiększyć o połowę. - czyżbyśmy mieli stać się potęgą militarną? zwiększenie wydatków na wojsko nic nie da bo kogo niby mielibyśmy straszyć? Rosję która samym obwodem Kaliningradzkim by sobie poradziła, Niemcy? lata świetlne przed nami w rozwoju militarnym.
- Będziemy walczyć o Prawo – czyli o zlikwidowanie obecnego Lewa- czyli niby wolność ale po myśli partii?
- Odrzucamy jakąkolwiek ingerencję rządów w wolny rynek- a jak było z wielkim kryzysem? czyż nie dzięki ingerencji państw udało się go załagodzić?
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy