Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9530
Stary 18.03.2011, 19:40
Titto napisał(a):Wyświetl post
Widzieliście jakim sprzętem dysponują Śledzie?
http://www.arka.gdynia.pl/news,7024-...szczescie.html
i super.
proponuje kazdemu z piłkarzy dać jakies 30.000 euro miesiecznie,i zbudowac jeszcze 2 kryte boiska i spa.
Wtedy szczytem marzeń polskiego piłkarza będzie siedzenie w autobusie w Gdyni.

Za takie glupie pieniadze na taki super hiper autokar, jakby te pieniadze przekazać na trenerów najmlodszych grup wiekowych. Nawet na szkolenie an takich trenerow, nie lepiej?
Ale po co ,skoro na efekt było by trzeba czekać conajmniej kilka lat, lepiej isc ku normalności inną metodą.


Uran235 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ploty dzisiaj usłyszałem. Jeśli Bartoszek przegra z Legią, jego miejsce ma zająć... Stefan Majewski. Natomiast posady w Kielcach bliski jest ponoć Ulatowski.
Wczoraj w Kielcach do południa taka opcja byla możliwa, potem prezes zwolnił dyr.sportowego który ponoć dogadywał sie z "trenerem z pasją"
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując