Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9526
Stary 18.03.2011, 19:29
W środku dosyć ładnie się prezentuje ale z zewnątrz jakiś taki nijaki
http://g2.arkowcy.pl/gal_00659/0x600/dsc_7224_kopia.jpg

przynajmniej w porównaniu z
http://gfx.dlastudenta.pl/photos/spo...aw/autokar.jpg
czy http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25047/lechia_autobus_470.jpeg


Kiedyś poruszał temat Zbymak Wiślackiego autokaru, ciekawe czy temat aktualny.
Ostatnio edytowane przez aNouc : 18.03.2011 o godz. 19:32.
Odpowiedz cytując