W środku dosyć ładnie się prezentuje ale z zewnątrz jakiś taki nijaki
http://g2.arkowcy.pl/gal_00659/0x600/dsc_7224_kopia.jpg
przynajmniej w porównaniu z
http://gfx.dlastudenta.pl/photos/spo...aw/autokar.jpg
czy
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/25047/lechia_autobus_470.jpeg
Kiedyś poruszał temat Zbymak Wiślackiego autokaru, ciekawe czy temat aktualny.