Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12145
Stary 18.03.2011, 19:15
Nie ma szans aby w Polsce tego typu rzeczy przeszły. Za duża bieda intelektulana, aby większość to zrozumiała. Obecnie mamy etap "bulu".

Tutaj bardziej do ludzi trafia to,że Kaczyński jest niski, niż to,że państwo się zadłuża w gigantycznym tempie na ogromne sumy. Dlatego skupią się na tym aby niski Kaczyński nie doszedł do władzy, niż aby dokonać jakiś racjonalnych wyborów.

W Polsce trzeba prosto i łopatologicznie. Trzeba wymyśleć wroga, nastraszyć nim wszystkich, stosując w celu nawet najgłupsze metody i już. Ja rozumiem i doceniam,że Korwin nie chche poparcia motłochu ale popatrzmy racjonalnie bez niego nigdy nie dostanie się do sejmu, tudzież senatu.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 18.03.2011 o godz. 19:21.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.