TSWojtas napisał(a):

Nie ma szans aby w Polsce tego typu rzeczy przeszły. Za duża bieda intelektulana, aby większość to zrozumiała. Obecnie mamy etap "bulu".
Tutaj bardziej do ludzi trafia to,że Kaczyński jest niski, niż to,że państwo się zadłuża w gigantycznym tempie na ogromne sumy. Dlatego skupią się na tym aby niski Kaczyński nie doszedł do władzy, niż aby dokonać jakiś racjonalnych wyborów.
W Polsce trzeba prosto i łopatologicznie. Trzeba wymyśleć wroga, nastraszyć nim wszystkich, stosując w celu nawet najgłupsze metody i już. Ja rozumiem i doceniam,że Korwin nie chche poparcia motłochu ale popatrzmy racjonalnie bez niego nigdy nie dostanie się do sejmu, tudzież senatu.