Temat
:
Motoryzacja/Samochody/Spalanie
Wyświetl pojedynczy post
K2sprzyk
Member
Od: 05.2010
Offline
#
945
18.03.2011, 18:01
No własnie pytałem na forum motoryzacyjnym
i sporo osób własnie lanosa radzi. Zwłaszcza hatchback sie łądnie prezentuje
K2sprzyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do K2sprzyk
Znajdź inne posty napisane przez K2sprzyk