Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9519
Stary 18.03.2011, 17:48
Spadaj z takimi wstawkami Jakis zagraniczny skaut obejrzy taki filmik i pomysli "oh my God!" i wykupi wszsytkich

Podobnie u nas z hymnem bylo, oryginalu nie mozna bylo puszczac, poszlo o pieniadze, potem byly puszczane smutasy az obecnie bez podkladu spiewamy.

Dzis same remisy beda.
Odpowiedz cytując