Spadaj z takimi wstawkami

Jakis zagraniczny skaut obejrzy taki filmik i pomysli "oh my God!" i wykupi wszsytkich
Podobnie u nas z hymnem bylo, oryginalu nie mozna bylo puszczac, poszlo o pieniadze, potem byly puszczane smutasy az obecnie bez podkladu spiewamy.
Dzis same remisy beda.