Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9951
Stary 18.03.2011, 17:01
czy ja wiem? Mi w Goradnie podoba sie to ze dzidy przeciwników klei na klatke a nie wybija w ciemno np.
Tak samo jak czasem(mimo iz niebezpieczne to jest ) sie zastawia i blokuje piłke, wyglada na silnego na nogach.

ale najpewniej czułbym sie jakbym grali w 5. Bo Bunoza powinien miec zakaz celowania w pilke lecąca z gory nogą,u niego łatwiej o kiks niz o dziure w ulicy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując