|
czy ja wiem? Mi w Goradnie podoba sie to ze dzidy przeciwników klei na klatke a nie wybija w ciemno np.
Tak samo jak czasem(mimo iz niebezpieczne to jest ) sie zastawia i blokuje piłke, wyglada na silnego na nogach.
ale najpewniej czułbym sie jakbym grali w 5. Bo Bunoza powinien miec zakaz celowania w pilke lecąca z gory nogą,u niego łatwiej o kiks niz o dziure w ulicy.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|