Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 18.03.2011, 16:26
Bytom obejrzy sobie gre Podbeskidzia,presing ,zageszczenie srodka ,potem dzida do przodu i co

Musimy zaczac poruszac sie na boisku szybciej i grac z pierwszej pilki w takch wypadkach.

Dobra zmiane dał Łobo i niewiem czy nie powienie zagrac zamiast Kirma.Ja do jego gry zreszta nie moge sie caly czas przekonac.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując