Bytom obejrzy sobie gre Podbeskidzia,presing ,zageszczenie srodka ,potem dzida do przodu i co
Musimy zaczac poruszac sie na boisku szybciej i grac z pierwszej pilki w takch wypadkach.
Dobra zmiane dał Łobo i niewiem czy nie powienie zagrac zamiast Kirma.Ja do jego gry zreszta nie moge sie caly czas przekonac.