Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9515
Stary 18.03.2011, 16:01
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Na co idzie ta kasa? Bo się już ładna sumka uzbierała.
http://legionisci.com/news/41935_Kar...giellonii.html


Z samych kar złodzieje z PZPN maja grubo ponad 250 tys złotych

Z czegos przecież trzeba opłacić hotele,darmowe żarcie i nocne atrakcje dla dziadów z Miodowej.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując