|
Mamy prezydenta-analfabetę wtórnego. Myślałem, że niż intelektualny zaliczyliśmy z Wałęsą, a tu taka niespodzianka.
A najsmutniejsze, że partyjni pałkarze-amatorzy(?) nawet się nad tym nie pochylą, tylko jazda odbijać piłeczkę. Smutne, żałosne, do bólu przewidywalne.
To wielka gafa wpisać coś takiego do księgi kondolencyjnej obcego państwa. I tak się zastanawiam - czy jet sens oszukiwać się, że Broniu reprezentuje tylko tych ubogich duchem, którzy na niego głosowali? Przecież to nieprawda...
Na przyszłość niech ktoś temu baranowi podstawi ściągę z której wszystko spisze, żeby nam wszystkim poruty nie robił.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.03.2011 o godz. 15:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|