Wyświetl pojedynczy post
plomien23
Member
 
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2045
Stary 18.03.2011, 15:01
Raczej hala. Stadion na 3 tyś miejsc z naroznikami to to nie jest
Ale troche mała mi się wydaje. Może jednak ja zapełnią na każdym meczu.


Odpowiedz cytując