Temat
:
Obiekty sportowe które powstały,powstaja lub powstaną
Wyświetl pojedynczy post
plomien23
Member
Od: 09.2010
Offline
#
2045
18.03.2011, 15:01
Raczej hala. Stadion na 3 tyś miejsc z naroznikami
to to nie jest
Ale troche mała mi się wydaje. Może jednak ja zapełnią na każdym meczu.
plomien23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do plomien23
Znajdź inne posty napisane przez plomien23