Wyświetl pojedynczy post
kasprzak11
Junior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Kokotów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1008
Stary 18.03.2011, 14:12
Zapewne od poniedziałku lub niedzieli ale bardziej bym był skłonny za poniedziałekiem pozdrawiam!

Tylko Wisła!
Jesteśmy Dumą Tego Miasta
Odpowiedz cytując