Temat
:
Ceny biletów i karnetów
Wyświetl pojedynczy post
kasprzak11
Junior Member
Od: 04.2007
Skąd: Kokotów
Offline
#
1008
18.03.2011, 14:12
Zapewne od poniedziałku lub niedzieli ale bardziej bym był skłonny za poniedziałekiem pozdrawiam!
Tylko Wisła!
Jesteśmy
Dumą Tego Miasta
kasprzak11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kasprzak11
Znajdź inne posty napisane przez kasprzak11