Te dwa błędy ortograficzne pokazują tylko kto jest kto. Średnio oczytany uczeń gimnazjum takich by nie popełnił. Biedny ten kraj,naprawdę. Dziwić się,że Rosja,Niemcy,Francja tak się cieszą widząc takich gości na odpowiednich stolcach. Najbardziej podobają mi się wypowiedzi płynące z zachodu,wschodu, "Polska teraz to przewidywalny kraj". I jak jeden z drugim powtarzają to sobie w kółko czując się nie wiadomo kim

Straszne to i smutne zarazem. Drozda masz rację,że jest to dowód przesądzający,tylko ile już było takich dowodów?Żaden z nich nie był ostateczny. Naród ogłupiały, wytresowany wszystko łyknie a wierz mi 60% ludzi nie będzie wiedziała co jest żałosnego w "bulu i nadzieji".