Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
!(Z)
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: (Z)abierzów
Offline
#
6461
18.03.2011, 10:25
...:::Tomo:::...
napisał(a):
Pepsaj przedstawiciel lewackiej politycznej poprawności. Lodu pod czapkę i więcej dystansu człowieku.
i zagryź w/w chipsami...
!(Z)
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do !(Z)
Znajdź inne posty napisane przez !(Z)