Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9511
Stary 18.03.2011, 09:40
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Niestety, ze Skorżą na ławce to i Fryzjer mógłby nie wystarczyć.

Dla mnie niepojęte jest, jak z takim składem można grać taką padakę i osiągać tak żałosne wyniki. Legia ma już 7 porażek w lidze. A przed Wami wyjazd do POZnania i Gdańska. I nasza wizyta na Łazienkowskiej. Czyli 10 bęcków macie prawie jak w banku

W zeszłym sezonie 8 porażek oznaczało 4 miejsce. Żarty żartami, ale 8 porażek to na pewno zaliczycie. Tylko dzięki spłaszczeniu tabeli po 1 rundzie jeszcze jesteście w grze, co jest prawdziwym ewenementem.

Nie patrzyłem na statystyki, ale chyba jeszcze nigdy zespół z 7 porażkami na koncie nie został mistrzem rozgrywek. W sezonie 2007/2008 starczyło Wam na 2 miejsce, ale z 14 pkt straty do nas.
Powoli, powoli - jeśli chcemy mieć mistrza to na Łazienkowskiej musimy przegrać - taka jest reguła.
Odpowiedz cytując