pabloo napisał(a):

a każdy remis awans daje nam 1-1 obstawiam
|
Jak obiecywałem pojawiam się aby Ci pogratulować.
Życzę awansu do E-klasy i wygrania PP... a co mi tam.
A my... w zasadzie jak zwykle w tego typu sytuacjach.
Tym razem także niestety oczywisty błąd trenera (zmiany).