Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1888
Stary 18.03.2011, 09:21
pabloo napisał(a):Wyświetl post
a każdy remis awans daje nam 1-1 obstawiam
Jak obiecywałem pojawiam się aby Ci pogratulować.
Życzę awansu do E-klasy i wygrania PP... a co mi tam.

A my... w zasadzie jak zwykle w tego typu sytuacjach.
Tym razem także niestety oczywisty błąd trenera (zmiany).