Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
9510
18.03.2011, 08:54
Zwierze
napisał(a):
Na co idzie ta kasa? Bo się już ładna sumka uzbierała.
http://legionisci.com/news/41935_Kar...giellonii.html
idzie pewnie na zagraniczne delegacje leśnych dziadków (hotele,kolacja itp.) a powinna byc moim zdaniem przeznaczona na działanośc drużyn młodzieżowych w jakiś małych klubach
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA