Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9510
Stary 18.03.2011, 08:54
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Na co idzie ta kasa? Bo się już ładna sumka uzbierała.
http://legionisci.com/news/41935_Kar...giellonii.html
idzie pewnie na zagraniczne delegacje leśnych dziadków (hotele,kolacja itp.) a powinna byc moim zdaniem przeznaczona na działanośc drużyn młodzieżowych w jakiś małych klubach
Odpowiedz cytując