Podobny wybór czekał mnie kilka miesięcy temu. Napisałeś tutaj o Bravie. Ja wahałem sie pomiędzy wlasnie Bravą , Bravo, Meganką i Polo. Wybrałem Bravo 1.6 PB+LPG. Ogólnie ciężko znaleźć w małopolsce coś sensownego pod tym względem. Po długich poszukiwaniach znalazłem coś ciekawego. Ogólnie jestem zadowolony. Kilka rzeczy do zrobienia wyszło, ale tego bardzie ciężko uniknąć przy samochodach z tych roczników. Plusem tanie części w porównaniu do Meganki. Przykładowo ja za tą samą cenę co znajomy w Renault wymienił sprzęgło zrobiłem dodatkowo rozrząd.
Powodzenia w zakupie
