Temat
:
Konkurs o Wiśle edycja 9.
Wyświetl pojedynczy post
dido
Member
Od: 08.2005
Skąd: Nowa Huta
Offline
#
647
18.03.2011, 06:33
Polonia - Wisła 0:1 (0:1)
Skład
: Pareiko-Cikos,Jaliens,Chavez,Paljic - Sobolweski,Rios,Melikson,Małecki,Kirm - Genkov
Zmiany
: Jirsak,Wilk,Łobodziński
Bramki
: Genkov
dido
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dido
Znajdź inne posty napisane przez dido