Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5393
Stary 18.03.2011, 01:06
murray napisał(a):Wyświetl post
http://www.weszlo.com/news/6499

Wywiad z Konradem.
Dodam, że świetny.
Widać, że chłop ma niesamowity łeb, ale pecha okrutnego.


Goly to super gosc,taka szkoda ze te kontuzje tak mu zakonczyly kariere,ale w pilkarz musi miec i taka opcje w tym zawodzie.

Powodzenia Konrad
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując