Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9930
Stary 18.03.2011, 00:55
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Właśnie: zamiast bronić Latynosów pochwalmy Polaka. Z bólem serca to robię, bo Wojtka nie lubię. Ale wykorzystał swoją szansę, dał dobrą zmianę i powinien dostać kolejną szansę.


No Łobo z Podbeskidziem pare razy szarpnał i mial jeden kapitlany strzał ,jak by tylko on wszedł to 3/4 forum mialo by go w avatarach.

Co do Riosa ,to on mnie nie przekonuje.Maaskanta tez ,-niby ma technike umie zastawic piłke,ale jego wczorajszy lob ,gdzie powinien strzelac i byc 3;0 pokazał ze o nie ma nic ze zmysłu napastnika-a przeciez na kogos takiego czekalismy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując