Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
Jaapowy
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
1883
18.03.2011, 00:12
jest powtórka ostatniego meczu teraz na tvp sport, właśnie zakończyła się pierwsza połowa
Jaapowy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jaapowy
Znajdź inne posty napisane przez Jaapowy