Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21250
Stary 18.03.2011, 00:09
Rybka fan :) napisał(a):Wyświetl post
siema,
czy przy podpisywaniu umowy na komorke w abonamencie jest wymagane zaswiadczenie o zarobkach? czy wystarczy tylko dowód?
w plusie bralem i tylko o zameldowaniu papier
.....
Odpowiedz cytując