Wyświetl pojedynczy post
BieżanówStary
Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9665
Stary 17.03.2011, 23:32
BieżanówStary napisał(a):Wyświetl post
Ryzykownie ale czuje że to może wejść. Po wczorajszym doświadczeniu z Bayernem wnoisek taki że niskie kursy też zawalają.

Podbeskidzie - Wisła połowa/koniec 2/2
Real(-1) - Lyon 1
ako. 4.49
Przez własną glupote ten kupon mi wszedłWchodzę na Moje konto a tu ku zdziwnieniu coś za dużo pieniążków przypadkowo zamiast do przerwy i na koniec postawilem Wisłę tylko do przerwy Szczeście sprzyja
Odpowiedz cytując