BieżanówStary napisał(a):

Ryzykownie ale czuje że to może wejść. Po wczorajszym doświadczeniu z Bayernem wnoisek taki że niskie kursy też zawalają.
Podbeskidzie - Wisła połowa/koniec 2/2
Real(-1) - Lyon 1
ako. 4.49
|
Przez własną glupote ten kupon mi wszedł

Wchodzę na Moje konto a tu ku zdziwnieniu coś za dużo pieniążków

przypadkowo zamiast do przerwy i na koniec postawilem Wisłę tylko do przerwy

Szczeście sprzyja
