Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1877
Stary 17.03.2011, 22:49
Mi chyba wciąż za bardzo ciąży ta porażka by zabierać głos i roztrącać co było złe i czemu znowu frajersko przegrywamy mecz z o wiele słabszym przeciwnikiem :(

Gratuluję drużynie Podbeskidzia, zaangażowania i determinacji. Oni będą to zwycięstwo pamiętać, a my dopiszemy kolejną już wtopę pucharową...
What's new?