Przeje... ten mecz stałymi fragmentami w obronie, każdy śmierdział bramką dla Bielska. Z kolei my nie stwarzaliśmy z naszych zagrożenia, poza strzałem Sivakowa. Dobra zmiana Łoba widać że uwierzył w siebie w końcu nie miał się czego bać bo graliśmy z ogórkami ( bez obrazy) byłem w szoku widząc jego kiwki na które nie pozwala sobie w meczach ligowych, Łobo nie bój się

Czekam na remont obrony po sezonie bo Cikos i Bunoza to nieporozumienie. Aktualnie Chavez lepszy od Jaliensa. Panowie będzie dobrze zimny prysznic dla kopaczy i Maaskanta który razem ze Staszkiem daje radę.