Wyświetl pojedynczy post
licoo
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 17.03.2011, 21:46
Tak się zastanawiam odnośnie naszego ustawienia, być może można by spróbować przesunąć Radka do obrony, a za niego dać Wilka. Nasza obrona nie gra najlepiej, zwłaszcza środek, taki gracz jak Sobol myślę że dałby sobie radę na środku obrony, wydaje mi się, że to jest dla niego pozycja. Z kolei Wilk pokazał że bardzo dobrze spisuje się w roli defensywnego pomocnika ( nie wiem czy nawet nie lepiej niż Sobol). Co o tym myślicie?

---------Genkov-----------
Kirm----------------Małecki
----Melikson----Siwakow--
------------Wilk--------------
Palijc-Sobolewski-Chavez-Cikos
----------Pareiko--------------
Ostatnio edytowane przez licoo : 17.03.2011 o godz. 21:49.
Odpowiedz cytując