Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1295
Stary 17.03.2011, 21:22
Zadałem kiedyś pytanie Ochalikowi na temat nazwy stadionu i odpowiedź była jasna nie ma mowy o żadnej Biedronka/Żabka Arena a tym bardziej Comarch.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 17.03.2011 o godz. 21:58.
Odpowiedz cytując