Na spokojnie:
Komentarz meczu w TVP żałosny i stronniczy. Borski albo nie umie sędziować albo przekręcił nas specjalnie- arbiter międzynarodowy dobre

(przy obu bramkach dla Podbeskidzia Borski miał swój wkład).
O grze Wisły nie będę już wspominał, napisze tylko, że zawalony (zlekceważony) 1 mecz który zdecydował o awansie.
w Bytomiu znów Borski - klub powinien wnieść o zmianę arbitra i dołączyć zapis z wczorajszego meczu.