Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1870
Stary 17.03.2011, 21:18
Na spokojnie:
Komentarz meczu w TVP żałosny i stronniczy. Borski albo nie umie sędziować albo przekręcił nas specjalnie- arbiter międzynarodowy dobre (przy obu bramkach dla Podbeskidzia Borski miał swój wkład).
O grze Wisły nie będę już wspominał, napisze tylko, że zawalony (zlekceważony) 1 mecz który zdecydował o awansie.
w Bytomiu znów Borski - klub powinien wnieść o zmianę arbitra i dołączyć zapis z wczorajszego meczu.
W naszych sercach nie ma litości.