Temat
:
Weźcie się do roboty
Wyświetl pojedynczy post
godzilla
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: PB
Offline
#
1195
17.03.2011, 20:40
no wlasnie ciezko stwierdzic co jest przyczyna, po dlugiej przerwie wznowilem treningi i trwaja dopiero 2 tydzien
godzilla
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do godzilla
Znajdź inne posty napisane przez godzilla