Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
19TSP95
Junior Member
Od: 11.2010
Offline
#
1868
17.03.2011, 20:39
Blondas
napisał(a):
Dopuszcza Was z takim stadionem? pytam bez napinki
wszytkie wymogi spełnia takze bez jakichkolwiek problemow tak
19TSP95
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 19TSP95
Znajdź inne posty napisane przez 19TSP95