Temat
:
Wisła w Pucharze Polski 2010/2011
Wyświetl pojedynczy post
sniadecki
Junior Member
Od: 09.2010
Offline
#
1867
17.03.2011, 20:33
Analiza taktyczna tego meczu:
http://taktycznie.blogspot.com/2011/...na-musiku.html
sniadecki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sniadecki
Znajdź inne posty napisane przez sniadecki