Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 17.03.2011, 20:12
Może też być taka ewentualność. 3 treningi i do tego 5 aerobów to jednak nie mały wysiłek.
Jeśli zrobiłeś duży przeskok, np. miałeś trzy normalne treningi i nagle dodałeś 5 aerobów to jest to bardzo możliwe. Zarówno treningi jak i dieta powinny być dodawane stopniowo. Nie można od razu przejść z małej intensywności na dużą. Dzisiaj masz 3 treningi i 2 aeroby, za tydzień dodajesz jeszcze jeden dzień aerobowy, itd. To samo z czasem aerobów. Należy zacząć od 30 min i stopniowo zwiększać.

Tak samo jeśli już jedziesz długo przy takim treningu, to tez możesz być przetrenowany.

Jeśli dieta, regeneracja i cała reszta jest ok, to zrób sobie tydzień przerwy. A nawet dwa, jeśli osłabienie jest tak duże. Ogranicz nieco węglowodany i nie powinno Ci to zaszkodzić. A nawet może pomóc, bo jak wrócą siły, to będą zdecydowanie lepsze efekty.

Pamiętaj o witaminach. Możesz jeszcze sobie dorzucić magnez - polecam Olimpu Chela Mag B6 Forte. Lub Zwykły Chela Mag i brać 2 kaps. Mi to zdecydowanie pomaga w regeneracji. Jak masz mało ryb w diecie to warto tez zainwestować w kwasy Omega3.
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 17.03.2011 o godz. 20:14.
Odpowiedz cytując