Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1292
Stary 17.03.2011, 20:06
Cytat:
Możliwe, że na sponsorowanie stadionu Wisły Kraków skusi się któraś z miejscowych firm. Mamy tu przedstawicielstwa międzynarodowych korporacji jak Shell, czy Capgemini. Są też potentaci prężnie rozwijającej się branży informatycznej, Motorola, czy... Comarch. Z tą ostatnią firmą może być jednak spory problem. Jej szefem jest właściciel Cracovii. Gdyby wykupił nazwę stadionu gdzie gra "Biała Gwiazda" zrobiła by się o wiele większa afera niż ta po życzeniach złożonych kibicom "Pasów" przez Jacka Majchrowskiego.
Gdyby to się okazało prawdą to wyszedłbym z siebie i stanął obok.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując