Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Bi@ły89
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Jaworzno
Offline
#
21244
17.03.2011, 20:03
Siema.
Gdzie obecnie najlepiej założyć konto do typowania meczy na necie?
Gdzie dają jakieś bonusy za założenie konta itp?
Nie siedzę w tym w ogóle, więc byłbym wdzięczny za jakieś porady, namiary
pozdro
Bi@ły89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Bi@ły89
Znajdź inne posty napisane przez Bi@ły89