mlynnek napisał(a):

|
oczywiscie, że jest garaż podziemny tam. no ale lepiej reprezentowac prawdziwego Polaka i ponapierd**** sobie na wszystko mimo, że się o tym chu** wie, prawda sandcostam?
|
Drogi Mlynnek
Parking podziemny oczywiście,że jest. 124 stanowsika czyli 124 osoby. 124 WYBRANE osoby w postaci różnej maści managerów. Parking dla gości to 13 (?) stanowisk. Parking na skwerze - hehe - tam są osiedla. Jak sądzisz jak to będzie wyglądać? Parking ogólnodostępny - to plac Imbramowski. Zdjęcie na stronie inwestora pochodzi z okresu budowy Vinci a parking już w połowie zajęty.
Vinci ma tak z 10 pieter. Lekko licząc 1000 ludzi.
No a teraz sobie zobrazuj sytuację gdy pojawi się drugi budynek
Jak nie wiesz o czym piszę zapraszam na Armii Krajowej.