rabi86 napisał(a):

|
Inna sprawa, że jabky Melikson jasno zadeklarował, że będzie grał tylko w kadrze Izraela, to tematu by nie było. A tak gadki w stylu nie wiem, muszę się zastanowić. Przecież to nie transfer do klubu tylko wybór od serca kim się chłop czuje. Nie rozumiem nad czym się tu można zastanawiać .
|
Myślisz że Obraniak, Benisz, Arboleda, Roger czują w sercu że są Polakami?