|
Temat Rios'a to temat rzeka. Każdy chyba widzi, że nie jest to zły piłkarz, lecz niestety nie wiadomo jak go ukształtować, kolega wyżej bardzo ładnie opisał jego sytuację. Nie ta liga, nie te miejsce, nie w tej chwili. Gdyby była szybkość to można by podyskutować nad przemianowaniem na bocznego pomocnika, ale niestety on raczej preferuje typ "slow motion". Znienawidzony Wojtek Łobodziński pokazał się o wiele lepiej, a czasu miał parokrotnie mniej.
|