Wyświetl pojedynczy post
a_r_e_n_a
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9921
Stary 17.03.2011, 19:39
Temat Rios'a to temat rzeka. Każdy chyba widzi, że nie jest to zły piłkarz, lecz niestety nie wiadomo jak go ukształtować, kolega wyżej bardzo ładnie opisał jego sytuację. Nie ta liga, nie te miejsce, nie w tej chwili. Gdyby była szybkość to można by podyskutować nad przemianowaniem na bocznego pomocnika, ale niestety on raczej preferuje typ "slow motion". Znienawidzony Wojtek Łobodziński pokazał się o wiele lepiej, a czasu miał parokrotnie mniej.
Odpowiedz cytując