Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12117
Stary 17.03.2011, 19:37
mi z tamtych wyborów podobało się jeszcze jedno zdanie Tuska:
"umówmy się tak, że kto wygra wybory tego plan realizujemy"
(ja wiem był pewien wygranej ;-) )

albo na kilka miesięcy przed wyborami:
Najsztub- "chce być pan premierem?"
Tusk- "nie wiem"